Pirmasis metų festivalis

Pirmasis Lietuvos ralio čempionato etapas

Pirmasis metų festivalis

Lietuvos ralio čempionato etapas

Pirmasis metų festivalis

Lietuvos ralio čempionato etapas

Pirmasis metų festivalis

Lietuvos ralio čempionato etapas

Naujienos

Pirmasis virtualaus ralio etapas skiriamas atšauktam žiemos raliui

Nors dėl nežiemiškų orų Utenoje šiemet nestartuos tradicinis žiemos ralis „Winter Rally“, Lietuvos automobilių ralio e-čempionato organizatoriai nusprendė nekeisti savo planų ir šiandien paskelbti jam skirto savaitės trukmės virtualaus etapo startą.

Dėl netinkamų oro sąlygų neįvyks festivalis „Winter Rally 2020“

Likus daugiau nei savaitei iki numatytos pirmojo metų festivalio „Winter Rally 2020“ datos, renginio organizatoriai UAB „Pitlane“ pranešė, jog renginys atšaukiamas dėl netinkamų oro sąlygų. Bendras organizatorių, Utenos rajono savivaldybės ir LASF priimtas sprendimas, kaip teigia UAB „Pitlane“, sunkus, tačiau neišvengiamas.

Ralio ABC. Kas yra „0 ekipažas“?

Prieš oficialų startą ralyje, žiūrovai išvysta gana ilgą procesiją – pirmiausia važiuoja bent trys saugos automobiliai, pažymėti SAF raidėmis. Jie tikrina trasą, saugos juostas, apsaugos darbuotojų išsidėstymą, žmonių nuotolį nuo trasos. Po jų važiuoja vadinamieji „0 ekipažai“, kurie ne tik įspėja žiūrovus apie artėjantį sportininkų pasirodymą, bet ir atlieka saugumo misiją.

Visos naujienos

Jūsų saugumui

Autosportas laikomas itin pavojingu tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Todėl labai svarbu žinoti, kaip saugiai jį stebėti. Spauskite „Skaitykite daugiau“ ir sužinokite svarbiausias ralio stebėjimo taisykles.

Skaityti daugiau

Ralio partneriai

Renginio partneriai

INFORMACINIAI PARTNERIAI

Ralio draugai