• en

Absoliutus 2017 m. „Halls Winter Rally” nugalėtojas – D.Butvilas

Absoliutus 2017 m. „Halls Winter Rally” nugalėtojas – D.Butvilas

2017 m. „Halls Winter Rally” absoliučiu nugalėtoju tapo Dominyko Butvilo ir Renato Vaitkevičiaus ekipažas, važiavęs „Škoda Fabia R5“ automobiliu, laimėdamas ir pirmąjį Lietuvos ralio čempionato etapą. Beveik visuose greičio ruožuose, kurių buvo 12, jie buvo tarp lyderių.

Antrąją vietą absoliučioje įskaitoje užėmė Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu, važiavę „Mitsubishi Lancer Evo IX”.

Trečiąją vietą absoliučioje „Halls Winter Rally” įskaitoje užėmė Martynas Samsonas su Mindaugu Varža. Ilgą laiką važiavę antroje pozicijoje, jie suklydo dešimtajame „Toyota C-HR” greičio ruože, tai kainavo keliasdešimt sekundžių.

Oficialūs rezultatai

„Halls Winter Rally” dalyviai turėjo įveikti 12 greičio ruožų – po 6 penktadienio vakarą ir šeštadienio dieną.

Pirmuoju metų festivaliu laikomo ralio žiūrovai gausiai rinkosi prie greičio ruožų, o „Halls” festivalio miestelis, įsikūręs prie iškart keturių greičio ruožų, tapo tikros žiemos šventės vieta.

Utenos meras A.Katinas įteikė D.Butvilui ir R.Vaitkevičiui pagrindinį apdovanojimą – Utenos savivaldybės mero taurę. Giedriaus Matulaičio nuotr.

Renginį vainikavo nugalėtojų apdovanojimai ir įspūdingas Vaidoto Baumilos koncertas, kurį dovanojo ralio organizatoriai ir Utenos savivaldybė. Jo klausėsi pilna Utenos daugiafunkcė sporto arena.

V.Baumilos koncertas vainikavo pirmąjį metų festivalį.