• en

Utenos meras kviečia į pirmąjį žiemos festivalį

Utenos meras kviečia į pirmąjį žiemos festivalį

Utena pasirengusi svetingai priimti „Halls Winter Rally” svečius. Trečiadienį Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas oficialiai pakvietė atvykti į pirmąjį metų festivalį.

 „Jau šį penktadienį, sausio 27 d., visų automobilių sporto mėgėjų laukia vienas azartiškiausių renginių – Halls Winter Rally 2017. Kiekvienąsyk vis daugiau dalyvių ir žiūrovų sutraukiantis žiemos ralis ir šiemet kviečia susirinkti gamtos grožiu kerinčiose Utenos apylinkėse.

Neabejoju, kad Halls Winter Rally – pirmasis įspūdingiausias metų pradžios sporto įvykis. Kiekvienas ekstremalaus sporto mėgėjas čia „pasikrauna“ nepamirštamų įspūdžių ir gerų emocijų, gauna adrenalino, patiria begalę beprotiško greičio ir mašinų variklių gausmo dovanojamų pojūčių.

Tad  visus, didelius ir mažus, važiuotus ir pėsčius, po vieną ir su draugų būriu, sausio 27–28 dienomis kviečiu atvykti į Uteną, kur griaudės pirmasis metų festivalis Halls Winter Rally 2017. Čia jūs galėsite įvertinti ralio dalyvių meistriškumą ir drąsą, dalyvauti nugalėtojų apdovanojimų ceremonijoje ir išskirtiniame koncerte. Čia jūsų laukia šauni kompanija, įspūdžiai, gera nuotaika ir įvairios žiemos pramogos, kurias dovanoja laimės miestas.

Iki susitikimo Utenoje!” – sakoma Utenos rajono savivaldybės mero A.Katino kvietime.