• en

„Winter Rally“ organizatoriai pristato unikalius nugalėtojų trofėjus

„Winter Rally“ organizatoriai pristato unikalius nugalėtojų trofėjus

Jau šiandien, sausio 27 d., startuoja jau 12-asis „Winter Rally”. Žiemos ralyje, vyksiančiame Utenos ir Molėtų apylinkėse, norą dalyvauti išreiškė daugiau nei 30 ekipažų iš Lietuvos, kaimyninės Latvijos, Baltarusijos, Čekijos, Didžiosios Britanijos, Švedijos ir Ukrainos.

“Winter Rally” organizatoriai kiekvienais metais dalyvius stengiasi nustebinti naujomis ir dar nematytomis dovanomis. Šiais metais įprastas nugalėtojų taures keičia specialiai žiemos raliui pagamintos, unikalaus dizaino krumpliaračių formos statulėlės. Išskirtinių sprendimų imtasi ne vien gaminant apdovanojimus, bet ir ruošiant prizus.

„Tikrai žinome ir suprantame, kiek trunka pasiruošimas startui automobilių ralyje. Artėjant startui, svarbi kiekviena minutė, todėl būtina maksimali koncentracija ir tikslus laiko paisymas. Šiais metais norime užtikrinti, kad absoliutūs ralio nugalėtojai ateityje visada puikiai žinotų, kiek valandų ir niekada nepavėluotų į startą“, – teigia „Winter Rally“ direktorius Ramūnas Kliunka.

Neveltui šiais metais absoliutiems „Winter Rally“ nugalėtojams bus įteiktas specialiai žiemos ralio proga išgraviruotas „Vostok Europe“ laikrodis. Šis laikrodis tinkamas tiek kasdienai, tiek įtemptų lenktynių metu. Tvirtas plieninis paviršius, atsparumas vandeniui, nuo rankos judesių pasikraunantis elementas užtikrins puikų laikrodžio veikimą net ir ekstremaliomis sąlygomis.

„Mes daugelį metų esame „Winter Rally“ partneriai, stebime lenktynininkų kovas ir jų pasiekimus norime įvertinti tinkamai. Šiais metais dovanojame išskirtinį laikrodį, kad nugalėtojai galėtų prisiminti savo šlovės akimirką, tik vienu žvilgtelėjimu į dešiniąją ranką“, – teigia „Vostok Europe“ direktorius Igor Zubovskij.

Lenktynininkams taip pat bus įteikta ir kitų dovanų. „KROWN“ centras dovanoja antikorozinių automobilių priemonių rinkinius, pagrindinių vietų nugalėtojams pilną automobilio antikorozinį padengimą. Dovanas taip pat įsteigė „Winter Rally“ partneriai „Toyota”, „Ebershpächer“, „Cramo”, ir „Azo”.