Ralio pasai

SVARBU. 2020 m. renginys neįvyks. Už el. bilietus pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2020 m. sausio mėn. 31 d.

  • El. bilietai, įsigyti internetu, bus keičiami į „Winter Rally“ pasus renginio dieną. Renginio metu ralio pasus bus galima įsigyti ir vietoje.
  • EL. KVIETIMUS į galiojančius renginiui „Winter Rally“ kvietimus išsikeisti galite renginio dieną, Utenos daugiafunkciame centre, K. Donelaičio g. 38

El. bilietus įsigyti galite ČIA.

Bilietų įsigijimo ir keitimo į ralio pasus TAISYKLĖS

1. E. bilietą kopijuoti griežtai draudžiama.

2. E.bilietu galima pasinaudoti tik vieną kartą. E.bilietą kopijuojant ar įsigyjant ne per Paysera Tickets sistemą, kiti asmenys gali pasinaudoti Jūsų teise patekti į renginį.

3. Nekokybiškai atspausdintas e.bilietas gali sukliudyti Jums patekti į renginį. Prašome nesulenkti e.bilieto per QR kodą. E. bilietą būtina spausdinti ant balto popieriaus lapo.

4. E.bilietai keičiami į RALIO PASĄ. Patekti į renginį galima TIK su Ralio pasu. E.bilietas keičiamas į Ralio pasą, tik renginio dieną: Ralio centre, pagrindinėse žiūrovų zonų prieigose (e.bilietų tikrinimo vietose). Vietos nurodytos tinklalapyje www.winterrally.lt.

5. Į kiekvieno E.bilieto kainą yra įskaičiuotas administracinis bilietų sistemos mokestis – 1 Eur. Atšaukus Paslaugos teikimą, pinigai už e.bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui/paslaugai (dėl netinkamų oro sąlygų ir/ar kt.). Paslaugos bilieto kaina bus grąžinta atskaičius administracinį mok. (1 Eur). Pirkdamas e.bilietą, pirkėjas sutinka su šia sąlyga.

6. Naudoti, kopijuoti ar kitaip atgaminti bei suklastoti e. bilietą be jį teisėtai įsigijusio asmens sutikimo griežtai draudžiama. Asmuo, neteisėtai panaudojęs, padaręs kopiją, kitaip atgaminęs ar suklastojęs e. bilietą, taip pat dalyvavęs ji panaudojant, kopijuojant, kitaip atgaminant, ar suklastojant atsako Lietuvos Respublikos įstatymuose nustatyta tvarka ir jam gali būti taikoma baudžiamoji atsakomybė.

7. Siekdami užtikrinti atlikėjų bei žiūrovų saugumą, apsaugos darbuotojai turi teisę tikrinti žiūrovus prie įėjimo. Į renginį griežtai draudžiama įsinešti (asmenys, norintys įsinešti nurodytus daiktus, į renginio vietą neįleidžiami bei pinigai už bilietus (ralio pasus) negrąžinami): alkoholinius gėrimus bet kokioje taroje, narkotines medžiagas, ginklus, aštrius daiktus. Organizatorius gali nurodyti kitaip, pranešdamas apie tai tinklalapyje www.winterrally.lt.

Dėmesio! Ralio pasais bus prekiaujama ralio štabe ir greičio ruožų prieigose tik ralio dieną.

„Winter Rally“ ralio pasas galioja ralio dieną ir suteikia Jums teisę apsilankyti:

  • bet kuriame iš greičio ruožų;
  • apdovanojimų ceremonijoje;
  • ralio koncerte.

 Informacija dėl ralio pasų:

Siekiant išvengti nesusipratimų ir galimų piktnaudžiavimo atvejų, platinant netikrus ralio pasus, prašome būti atidžiais ir juos įsigyti tik oficialiose platinimo vietose.

Daugiau informacijos:

  • Ralio pasas galioja vienam asmeniui į visus greičio ruožus, serviso zoną ir koncertą (vietų skaičius ribotas).
  • Vaikai iki 12 m. su suaugusių priežiūra, taip pat neįgalieji (pateikę neįgaliojo pažymėjimą) ralį gali stebėti nemokamai.
  • Ralio metu dalis kelių gali būti uždaryti eismui. Šie keliai pažymėti greičio ruožų žemėlapiuose.
  • Vykdami į greičio ruožus vadovaukitės informacinėmis nuorodomis, taip pat nesinaudokite nenurodytais organizatoriaus privažiavimo keliais – žiemos metu didelė dalis jų gali būti nepravažiuojami dėl sniego.
  • Oficialių ralio pasų pardavimo postų (greičio ruožuose) žymėjimo ženklai:

tickets_HWR